Ciekawe tematy z Garwolina

Akcja zbierania pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń

Dodano:
garwolin - Akcja zbierania pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń

Dziecko budzi się po operacji ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica… jest na sali wybudzeń a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek w szpitalu. Wywołajmy uśmiech na twarzy dziecka darując mu pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić zanim zobaczy swoich rodziców.

W szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka wykonywanych jest blisko 20 tys. operacji i zabiegów w pełnej narkozie. Społeczność zgromadzona na grupie na facebooku p.n. „SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z Centrum Zdrowia Dziecka” przekazywała już wiele zabawek do sali wybudzeń. Tym razem w akcję włącza się również miasto Garwolin.

„Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do pozostawiania nowych zabawek w wyznaczonych miejscach: siedzibie Urzędu Miasta, Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie, przedszkolach miejskich” - czytamy na stronie UM Garwolin.

Zabawki muszą być nowe, nie mogą być zbyt małe i nie powinny mieć małych elementów.

W imieniu małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka dziękujemy za okazaną pomoc!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.