Wiadomości z Garwolina

Droga w Piastowie zmodernizowana

Dodano:
garwolin - Droga w Piastowie zmodernizowana

Jedną z pierwszych inwestycji drogowych zrealizowanych w powiecie garwolińskim w b.r. była przebudowa drogi powiatowej w m. Piastów, gmina Żelechów. Zmodernizowany został odcinek drogi o długości 2 km. Łączna wartość robót zrealizowanych w dwóch etapach wyniosła prawie 800 000 zł.

"Dzięki bardzo dobrej współpracy samorządu powiatowego z nowymi władzami samorządowymi Miasta i Gminy Żelechów udało nam się zrealizować odcinek długości około 2 km. Łączna wartość robót zrealizowanych w dwóch etapach wyniosła prawie 800 000 zł. Tak długo oczekiwana przez mieszkańców tej miejscowości przebudowa drogi nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego Miasta i Gminy Żelechów, które wyniosło 350 000 zł" – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.