Garwolin Sport

Konkurs z GKS Wilga Garwolin

Dodano:
garwolin - Konkurs z GKS Wilga Garwolin

Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin ogłasza konkurs dla wszystkich sympatyków klubu i nie tylko. Pod postem KONKURS z GKS WILGA GARWOLIN na Facebooku klubu wytypuj wynik meczu GKS Wilga Garwolin - KS Warka, oraz strzelca pierwszej bramki dla GKS.

Wynik i strzelca można zamieszczać w komentarzach do godziny 14:00 w sobotę przed meczem. Pamiętajcie liczy się kolejność komentarzy, kto pierwszy ten lepszy!

- Pierwsza osoba, która prawidłowo wytypuje wynik, wpisze go w komentarzu pod postem, a także będzie obecna na meczu otrzyma po zakończeniu spotkania szalik klubowy. Pierwsza osoba, która prawidłowo wskaże strzelca bramki dla GKS, wpisze go pod postem, a także będzie obecna na meczu otrzyma po zakończeniu spotkania kubek z herbem klubu. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału. Do zobaczenia na meczu! -
informuje Marcin Makaruk.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.