KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zwierzyń 2019 Letnia Akademia Shorin-Ryu Karate

Dodano:
garwolin - Zwierzyń 2019 Letnia Akademia Shorin-Ryu Karate

Podczas wakacji w urokliwej bieszczadzkiej miejscowości Zwierzyń odbyła się kolejna Letnia Akademia Shorin-Ryu Karate i Kobudo „Żyjmy zdrowo na sportowo”. W zajęciach uczestniczyły dzieci, młodzież i dorośli Wołomińskiego Klubu Shorin-Ryu Karate z sekcji: Wołomin, Konstancin, Kobyłka, Warszawa, Garwolin, Żelechów i Siedlce.

Treningi prowadzili: sensei Grzegorz Jarząbek (6 dan karate i 4 dan kobudo), Marek Rosa (3 dan karate) i Jakub Jarząbek (2 dan karate). Nad zdrowiem ćwiczących czuwała pielęgniarka - sensei Erika, która nie żałowała plasterków na obtarcia i "rany".  Całością spraw wychowawczo –dydaktycznych zajmował się kierownik sensei Jakub, pani Ania - nauczyciel z 30-to letnim doświadczeniem,  sensei Kasia oraz sempai Angelika. Każdy dzień był wypełniony kilkugodzinnymi treningami karate i kobudo z podziałem na grupy (w zależności od stopnia zaawansowania technicznego).

Poza treningami  pod czujnym okiem wychowawców odbywały się inne zajęcia m.in. zajęcia sportowe, gry i zabawy ruchowe na boisku, zajęcia artystyczne, gdzie chętni poznawali arkana wykonywania biżuterii oraz zajęcia Handemade - rękodzieło z modeliny. Wolne chwile uprzyjemniał, kąpiele w basenie, liczne konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki, strzelanie z broni pneumatycznej, łuku, wieczorki filmowe i inne atrakcje.

REKLAMA:


Nikt nie mógł narzekać na brak zajęć - był czas na wędrówki po bieszczadzkich szlakach, zwiedzanie największego w Polsce ogrodu biblijnego, parku miniatur świątyń, spływ pontonowy, wycieczkę autokarową po pętli bieszczadzkiej oraz czas na ciężką pracę zakończoną egzaminem na stopnie uczniowskie kyu oraz przyjemne leniuchowanie w promieniach słońca.

W wyjeździe brali również udział zawodnicy, którzy przygotowywali się do 7. Pucharu Świata Shorin-Ryu Karate i Kobudo w Thonon les Bains we Francji  pod czujnym okiem sensei Grzegorza.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Rodzicom uczestniczącym w obozie za wsparcie i pomoc w realizacji zamierzeń. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękują za miło spędzony czas, wspaniałą atmosferę i zaangażowanie w życie obozowe.

Do zobaczenia za rok.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.