Wiadomości z Garwolina

Był pod wpływem i spowodował wypadek. Kierowca mastera w szpitalu

Dodano:
garwolin - Był pod wpływem i spowodował wypadek. Kierowca mastera w szpitalu

Kierowca Renault Kangoo, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie spowodował dziś wypadek w miejscowości Goźlin Mały, gmina Wilga. Do szpitala trafił kierujący pojazdem marki Renault Master.

- Do zdarzenia drogowego w miejscowości Goźlin Mały w gminie Wilga doszło po godzinie 11.30 . Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu Renault Kangoo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Renault Master. W efekcie zderzenia pojazdów Master zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala. Kierujący Kangoo miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


zdjecia: OSP WilgaOdwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.