KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dwa jubileusze w Zespole Szkół w Miętnem

Dodano:
garwolin - Dwa jubileusze w Zespole Szkół w Miętnem

5 października 2019 r. Zespół Szkół w Miętnem będzie świętował 95. rocznicę powstania szkoły oraz 35. rocznicę „Obrony Krzyża”.

Z tej okazji organizatorzy przygotowują szereg uroczystości, w tym odsłonięcie tablicy upamiętniającej postać Bogumiły Szeląg – wieloletniej nauczycielki i dyrektor szkoły oraz spotkania absolwentów i bal.

Serdecznie zapraszamy absolwentów Zespołu Szkół w Miętnem do zgłaszania swojego uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie mietne.edu.pl, w zakładce „jubileusz 95-lecia szkoły” lub mailowo: mietne.jubileusz@gmail.com.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Absolwent (, #IP 5670b9c620) Odpowiedz

Jubileusz daje możliwość spotkania się po latach, a przecież lata szkolne to niezapomniany czas. Ale tym razem cena balu jest z kosmosu, a szkoda, bo tym razem asza klasa nie weźmie udziału, wolimy iść tradycyjnie do Diavoli, bo taniej, przy obecnych cenach po prostu nas na Miętne nie stać. Ktoś chce ogromnych zysków.