KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

3 przypadki kradzieży i 4 przypadki oszustw w minionym tygodniu

Dodano:
garwolin - 3 przypadki kradzieży i 4 przypadki oszustw w minionym tygodniu

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego odnotowali 3 przypadki kradzieży i 4 przypadku oszustw internetowych.

Między 23 sierpnia a 2 września w miejscowości Izdebno Kolonia nieznani sprawcy, z blaszanego garażu dokonali kradzieży piły spalinowej oraz narzędzi budowlanych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1 tysiąca złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

W dniu 31 sierpnia w Garwolinie dwóch w chwili obecnej nieustalonych sprawców, z rozmieniarki znajdującej się na terenie myjni dokonali kradzieży pieniędzy.  Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

5 września w Górznie nieznany sprawca, z terenu prywatnej posesji dokonał kradzieży przecinarki do betonu marki Stihl TS700 wartości 2500 złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


W minionym tygodniu do KPP Garwolin zgłosiły się osoby, które złożyły zawiadomienia o oszustwach internetowych. We wszystkich przypadkach osoby przelały pieniądze na konto, nie otrzymały kupionego towaru, a kontakt z osobą sprzedającą się urwał. Mieszkańcy kupili telefon za kwotę 350 złotych, palenisko ogrodowe za kwotę 209 złotych, antenę telewizyjną za kwotę 140 złotych i telefon za kwotę 1200 złotych.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 245 interwencji oraz odnotowali 5 wypadków i 30  kolizji drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.