KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Pomoc Domowa w doborowej obsadzie. Wygraj bilety!!!

AKTUALIZACJA. Wyniki konkursu

Dodano:
garwolin - Pomoc Domowa w doborowej obsadzie. Wygraj bilety!!!

Spektakl „Pomoc Domowa” w doborowej obsadzie: Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski, Norbert: Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz, Olga: Joanna Kupińska, Maja: Agata Załęcka, Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg odbędzie się 16 października 2019r o godzinie 19:00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 Garwolin. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na spektakl.


Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl:
„POMOC DOMOWA” – to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata.
Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem.

Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę !

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA.

Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

REKLAMA:


Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali?
Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie!

Serdecznie zapraszamy!
Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak
Obsada:
Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski
Norbert: Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz
Olga: Joanna Kupińska
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 90zł
Indywidualnie bilety można nabyć na stronach internetowych:
 www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994


Chcesz wygrać bilety? To proste! Wystarczy wysłać na konkurs@kuriergarwolinski.pl maila, w temacie: ”Proszę o bilet na Pomoc Domową”, w treści podać imię, nazwisko, telefon i adres zamieszkania. Łącznie mamy do rozdania 2 podwójne wejściówki. Bilety dla dwóch osób wygra pierwsza osoba, która się do nas zgłosi i jedna ostatnia.

Termin przysyłania maili kończy się 3 października o godzinie 23.59.

Aktualizacja 7 października 2019r.
Pierwszą osobą, która wysłała do nas maila jest Milena Kania. Ostatnia osobą jest Sylwia Pacek. Paniom gratulujemy sukcesu i życzymy dobrej zabawy.  Zwyciężczynie otrzymają bilety pocztą.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.