KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Trwa przebudowa dwóch mostów w powiecie

Dodano:
garwolin - Trwa przebudowa dwóch mostów w powiecie

Po raz pierwszy w historii powiatu garwolińskiego przebudowane zostaną dwa obiekty mostowe w miejscowości Trojanów (Grąd) – tu prace są zaawansowane w dużym stopniu oraz w miejscowości Oziemkówka, gdzie prace przebudowy zostały rozpoczęte pod koniec sierpnia br.

Odbudowa mostu w miejscowości Trojanów zniszczonego w wyniku nawalnych opadów deszczu wzdłuż drogi powiatowej nr 1360W, w  miejscowości Trojanów (Grąd) jest realizowana ze środków zewnętrznych pozyskanych przez powiat garwoliński, z rezerwy budżetu państwa przeznaczonej na usuwanie szkód jakie powstały na drogach w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych tzw. ,,Powodziówek". Most zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości stawów rybnych, a jego odbudowa umożliwi i zapewni prawidłowe funkcjonowanie hodowli ryb i przyczyni się do poprawy walorów przyrodniczych tej okolicy.

REKLAMA:


Przewidywany termin zakończenia robót to 31 października 2019 r.

Most w Trojanowie zostanie odbudowany w całości z zachowaniem dotychczasowych parametrów wszystkich elementów mostu.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 16

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Trwa przebudowa dwóch mostów w powiecie (, #IP fc536360ac) Odpowiedz

A gdzie zniknął stary, drewniany młyn wodny obok mostu w Grądzie? Przed remontem stał, a teraz nie została nawet jedna deseczka...

archywistka z szafy (, #IP 0494ef588c) Odpowiedz

Po noc wczoraj w Maciejowicach poseł został zj@b@ny.

sami wymagają (, #IP d4b0022a54) Odpowiedz

500 zł brak kasku,500 zł brak okularów ochronnych,500 brak obuwia specjalnego,500 brak kamizelki odblaskowej.byle kto plącze sie po budowie

MOSTY (, #IP e4de026176) Odpowiedz

Czy Pani Kurowska to w ogóle pracuje,czy tylko się lansuje przed wyborami?

a gdzie kaski? (, #IP 7615edf9e1) Odpowiedz

Kasa na drogi (, #IP 674d64b1ff) Odpowiedz

Kaski jak widzisz jest dużoooo robi się