KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

W dniach 1-2 lutego odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie!

Dodano:
garwolin - W dniach 1-2 lutego odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie!

W dniach 1-2 lutego 2020r. odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie oraz IV Amatorski Turniej Tańca Garwolin 2020. Wydarzenia Taneczne jak co roku odbędą się w Hali CSiK przy ul. Żwirki i Wigury.

1 lutego w Hali CSiK w Garwolinie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca, natomiast 2 lutego zostaną zorganizowane dwie imprezy: Międzynarodowy Turniej Tańca i Amatorski Turniej Tańca.

- Pracujemy już nad tym, aby ściągnąć czołówkę polskich par w poszczególnych kategoriach wiekowych . -Z uwagi na rangę turnieju jesteśmy nastawieni na przyjazd par ze wschodu. Skład sędziowski będzie międzynarodowy i mocno zróżnicowany. Bliżej terminu rozegrania turnieju będziemy przekazywać  wszystkie szczegóły o atrakcjach, których na 100% w Garwolinie nie zabraknie – mówi Piotr Kordaszewski, organizator turnieju.

Dotychczas w Garwolinie odbyły się III imprezy taneczne organizowane przez Studio Ruchu Kordaszewscy. Na początku był to Ogólnopolski Turniej Tańca, następnie Grand Prix Polski. Zmaganiom zaawansowanych tancerzy towarzyszyły liczne atrakcje jak. np. występ mistrzów świata w rock and rollu akrobatycznym. Od najlepszych mogli uczyć się uczestnicy Amatorskiego Turnieju Tańca.

Wydarzenia co roku cieszą się ogromną popularnością.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.