KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Bójka na placu dworcowym w Radomiu z udziałem kibiców z Garwolina

Dodano:
garwolin - Bójka na placu dworcowym w Radomiu z udziałem kibiców z Garwolina

16 września 2019 roku o godzinie 3:05 operator monitoringu miejskiego w Radomiu zauważył i zgłosił dyżurnemu Straży Miejskiej poważnie wyglądającą bójkę sześciu osób na placu dworcowym przy ulicy Poniatowskiego. W trakcie interwencji strażnicy ustalili, że bójka była wynikiem nieporozumień na tle kibicowskim, a poszkodowani mężczyźni zostali pobici przez kibiców z Garwolina.


Dyżurny natychmiast na miejsce zdarzenia zadysponował dwa patrole Referatu Prewencji Straży Miejskiej w Radomiu, które po przybyciu na miejsce udzieliły pomocy wezwanemu również patrolowi Policji. W trakcie prowadzonych czynności służbowych wylegitymowano osoby biorące udział w zajściu oraz wezwano karetkę pogotowia do jednego z młodych mężczyzn, u którego stwierdzono dość poważnie wyglądające obrażenia z obfitym krwawieniem. W trakcie interwencji strażnicy ustalili, że bójka była wynikiem nieporozumień na tle kibicowskim, a poszkodowani mężczyźni zostali pobici przez kibiców z Garwolina.

Strażnicy miejscy polecili operatorowi monitoringu dokładne sprawdzenie zapisu kamer oraz penetrację pobliskiego terenu za sprawcami pobicia. Sami również przeprowadzili kontrolę rejonu przyległego do dworca PKP, w wyniku której na wysokości jednego z radomskich klubów na ulicy Grzecznarowskiego ujęli czterech młodych mężczyzn uczestniczących w zdarzeniu na placu dworcowym.

REKLAMA:


Wszystkich ujętych mężczyzn przewieziono do I Komisariatu Policji i przekazano wraz z kompletem dokumentacji służbowej celem przeprowadzenia dalszych czynności służbowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.