Ciekawe tematy z Garwolina

Tatra Spring powiększa swoją działalność. Inwestycję planuje też Lechpol

Dodano:
garwolin - Tatra Spring powiększa swoją działalność. Inwestycję planuje też Lechpol

Tatra Spring rozszerza swoją działalność i zwiększa zatrudnienie. W najbliższym czasie zajmie cały obiekt, który dzieli w tej chwili z Eurocash. Dla firmy Eurocash nową halę buduje właśnie Lechpol Logistics. Lechpol także szykuje się do nowej inwestycji, która ruszy jeszcze tej zimy.

- Tatra Spring rozszerza swoją działalność. Zwiększa produkcję i zatrudnienie. W związku z tym niebawem przejmie cały obiekt dla siebie. My aktualnie budujemy nową halę dla Eurocasch o powierzchni 2200m² – mówi Zbigniew Leszek.

Prezes zarządu Lechpol informuje, że jego firma potrzebuje nowego miejsca na swoją działalność. Inwestycja ma ruszyć jeszcze tej zimy. Na razie Zbigniew Leszek nie chce zdradzać szczegółów przedsięwzięcia.

To dobre wiadomości dla mieszkańców powiatu garwolińskiego. Im wiecej miejsc pracy, tym większa konkurencja o pracownika.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.