KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Siatkarki z PSP w Górznie najlepsze w Mińsku Mazowieckim

Dodano:
garwolin - Siatkarki z PSP w Górznie najlepsze w Mińsku Mazowieckim

W sobotę 21 września 2019 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się XIX Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek im. Stanisława Brody. Zwyciężczyniami zostały dziewczęta z PSP Górzno, które wygrały 9 setów, przegrywając jednego seta z KS "Olimp Tłuszcz".


W turnieju zorganizowanym przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Olimp” Mińsk Mazowiecki wzięło udział sześć drużyn młodziczek z roczników 2005-2006  : KS Halinów, Olimp Tłuszcz, MKS „Olimp” Mińsk Mazowiecki I, MKS „Olimp” Mińsk Mazowiecki II, PSP Gończyce oraz PSP Górzno.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” po dwa sety, przy setach rozgrywanych do 25 punktów. Każda drużyna zagrała po 10 setów, o zwycięstwie decydowała największa ilość wygranych setów, za każdy wygrany set można było zdobyć jeden punkt. Pojedynki były bardzo zacięte, obfitowały w wiele wymian niejednokrotnie kończonych dynamicznymi atakami i efektownymi obronami.

REKLAMA:


Zwyciężczyniami zostały dziewczęta z PSP Górzno, które wygrały 9 setów, przegrywając jednego seta z KS "Olimp Tłuszcz".

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce PSP Górzno  9pkt
II miejsce KS "Olimp" Tłuszcz    8pkt
III miejsce PSP Gończyce     6pkt
IV miejsce MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki I      5pkt
V miejsce KS Halinów           1pkt                              
VI miejsce MKS "Olimp" Mińsk Mazowiecki II   1pkt  

Złota drużyna wystąpiła w składzie: Błachnio Justyna, Gałkowska Julia, Pięta Julia, Pięta Natalia, Rudnik Olga, Siudalska Karolina, Sylwesiuk Zuzanna, Walenda Natalia, Zając Kinga, Zając Oliwia   opiekun Zając Barbara.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.