KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Przedszkolaki z Michałówki na Parafiadzie w Miętnem

Dodano:
garwolin - Przedszkolaki z Michałówki na Parafiadzie w Miętnem

W niedzielę 22 września 2019 r. dzieci z Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce wystąpiły podczas Parafiady w Miętnem. Małe skrzaty zaprezentowały tańce świata przed swoimi rodzicami i publicznością zgromadzoną pod sceną. W pięknych, kolorowych i oryginalnych strojach przedszkolaki pląsały na scenie skocznie, żwawo, wesoło i z uśmiechem na twarzy, zabierając wszystkich w podróż dookoła świata.

Jako pierwsze na scenie pojawiły się 6 – latki, które zatańczyły latynoskie rytmy, zaś grupa 5-6 latków zaprezentowała afrykański taniec. Następnie wspólnie obie grupy zaśpiewały piosenkę „Kolorowe dzieci”. W następnej kolejności taniec kowbojski zademonstrowała grupa 5 latków.

Natomiast dzieci z grupy 4 latków zaprezentowały taniec bollywood, zaś druga grupa 4 latków – taniec hiszpański. Nie mogło zabraknąć również dzieci z dwóch najmłodszych grup, które jeszcze nieśmiało zatańczyły i zaśpiewały w rytm piosenki „My jesteśmy krasnoludki”.

Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych, którzy nie szczędzili braw i miłych gestów.

Oprac.: S.Pytlarczyk
Zdjęcia: A. Kuśmierkiewicz
 

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.