Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie drogowe w Woli Rębkowsiej. Są utrudnienia

Dodano:
garwolin - Zdarzenie drogowe w Woli Rębkowsiej. Są utrudnienia

Dziś około godziny 10.00 w Woli Rębkowskiej, w okolicy wiaduktu doszło do zderzenia aut. Czytelnik informuje, że są utrudnienia w ruchu.

zdjęcia: Czytelnik Kamil.

Wiecej informacji niebawem.

- Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. W chwili obecnej na miejscu policjanci wykonują czynności. Droga jest zablokowana, służby kierują na objazd - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

AKTUALIZACJA 11.46.
- Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miejscowości Wola Rębkowska na drodze DK76 przed godziną 10. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renault jadący w kierunku m. Wilga z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo  zderzył się z samochodem marki Fiat. Na całe zdarzenie najechał również samochód marki Skoda. Kierowcy z renaulta i fiata zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Objazdy : DK /S 17 i DW 801 – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kontakt (, #IP 462b7d17db) Odpowiedz

Proszę kierowcę Fiata o kontakt. Mój e-mail: monika1010ga@popk.pl

Są utrudnienia (, #IP c7b4922c9a) Odpowiedz

Jak firma która robi podsybke poboczy na tej trasie i nie ma żadnej organizacii ruchu bo jest bidna,to powinna ona pokryć wszystkie straty.No przecież trzeba by kogoś z lizakiem postawić,a tak to cytuje ;niedostosowanie prędksci do warunków na drodze;- jak by co to jast to zdanie klucz