KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nauczyciele z Żelechowa wyróżnieni przez ministra

Dodano:
garwolin - Nauczyciele z Żelechowa wyróżnieni przez ministra

Prestiżową odznaką od ministra środowiska zostali uhonorowani nauczyciele szczególnie zasłużeni za propagowanie przyrody i krzewienie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Małgorzata Maraszek, Jerzy Ośka i Piotr Gula – nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Żelechowie.

3 października 2019 r. minister Środowiska Henryk Kowalczyk w siedzibie Ministerstwa Środowiska w Warszawie, wręczył odznaczenia ,,Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”, które są honorowym wyróżnieniem, nadawanym przez ministra środowiska osobom szczególnie zasłużonym dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

Prestiżową odznaką zostali uhonorowani nauczyciele szczególnie zasłużeni za propagowanie przyrody i krzewienie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Małgorzata Maraszek, Jerzy Ośka i Piotr Gula – nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Żelechowie.

Zelechow.pl, opr. AS

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

pis (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

To jureczek już w pis-ie. Można, można, fajnie, gratuluję.

j (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

I proponuję spojrzeć do słownika ortograficznego

j (, #IP a5da50afb9) Odpowiedz

Nie jestem ,ale gratuluję także...głupoty

Wyróżnienia od ministra (, #IP 64a2e33713) Odpowiedz

Pani Maraszek powinna dostać nagrodę od prezydenta, niesamowita nauczycielka. Piszę to jako absolwent, pomimo tego, że biologia to nie moja pasja. Nie przepraszam również za nią, ale za lekcjami z Panią Małgosią szczerze tęsknię, niesamowita nauczycielka i świetny człowiek!