KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

4 wypadki drogowe w ubiegłym tygodniu

Dodano:
garwolin - 4 wypadki drogowe w ubiegłym tygodniu

Podczas minionego tygodnia policjanci odnotowali w powiecie aż 4 wypadki i 29 kolizji drogowych.


Potrącenie pieszej w Żelechowie
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Żelechowie na ul. Długiej w dniu 7 października po godzinie 17.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 28-letnia mieszkanka województwa lubelskiego, kierująca samochodem marki Opel na przejściu dla pieszych potrąciła pieszą. 65-letnia mieszkanka województwa lubelskiego z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestniczki wypadku były trzeźwe. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Wypadek w Woli Rębkowskiej
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło z miejscowości Wola Rębkowska na drodze DW 801 w dniu 09.10 przed godziną 10. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renault jadący w kierunku m. Wilga z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem marki Fiat. Na całe zdarzenie najechał również samochód marki Skoda. Kierowcy z renaulta i fiata zostali przetransportowani do szpitala.  Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


Potrącenie mężczyzny w Oronnem. Policja szuka świadków
 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 09 października 2019 około godz. 18.30 w miejscowości Oronne, w którym w chwili obecnej nieustalony pojazd, „potrącił” 58-letniego mężczyznę. Mieszkaniec gminy Maciejowice z blisko 3 promilami alkoholu doznała obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierujący oddalił się z miejsca wypadku.
Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie  

Tel. 25 684 02 00, 25 684 02 71 lub 112

Wypadek w Łaskarzewie
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Łaskarzewie na ul. Chopina w dniu 11.10 po godzinie 8. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierująca samochodem marki Fiat na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Renault. Kobieta kierująca renaultem z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Uczestniczki wypadku trzeźwe. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.