KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Podziękowania dla policjantów od męża odnalezionej kobiety

Dodano:
garwolin - Podziękowania dla policjantów od męża odnalezionej kobiety

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie wpłynęły podziękowania dla garwolińskich policjantów, za szybką akcję i odnalezienie zaginionej kobiety. Kobietę całą i zdrową w lesie na terenie gm. Pilawa odnalazł st. post. Michał Stępień i post. Daniel Bedełek z Posterunku Policji w Pilawie.

Mieszkaniec gminy Garwolin wyraził w nim swoją wdzięczność za zaangażowanie w poszukiwaniach żony, której zaginięcie zgłosił w dniu 8 października. 71-letnia kobieta wyszła z dziećmi do lasu na grzyby. Dorosłe dzieci powróciły do domu, a z kobietą nie było żadnego kontaktu. Z uwagi na zapadający zmrok, mężczyzna powiadomił policję. Dyżurny garwolińskiej jednostki natychmiast na miejsce skierował policjantów. Do poszukiwań włączyli się również policjanci z Otwocka oraz zastępy straży pożarnych. Kobietę całą i zdrową w lesie na terenie gm. Pilawa odnalazł st. post. Michał Stępień i post. Daniel Bedełek z Posterunku Policji w Pilawie.

Pan Tomasz, mąż zaginionej, napisał list, w którym podziękował policjantom. Słowa, które do nich skierował są pięknym zwieńczeniem codziennej służby mundurowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.