KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

200 lat dla pani Marianny!

Dodano:
garwolin - 200 lat dla pani Marianny!

25 września 2019 r. jubileusz 100-lecia życia obchodziła mieszkanka Sobolewa pani Marianna Michalina Tobiasz. Z tej okazji w kościele parafialnym odbyła się msza św. w intencji jubilatki, w której uczestniczyli wójt Gminy Maciej Błachnio, zastępca wójta gminy Monika Garnek-Owczarczyk oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Iwona Rosłaniec.


Po zakończonej eucharystii na ręce pani Marianny, wójt przekazał bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz pamiątkową grawerkę, składając życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Jubilatce składamy najserdeczniejsze życzenia wiele sił, dalszych długich lat w zdrowiu, wszelkiej pomyślności oraz jak najwięcej powodów do radości.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 30

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.