Nie żyje 57-latka, która spadła z tratwy na Farmie Iluzji
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Adrian Stoń

reklama
Z GarwolinaW piątek 11 października na Farmie Iluzji w gminie Trojanów doszło do wypadku. 6 osób wpadło do wody. Jedna osoba była reanimowana i w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Niepełnosprawna 57-latka kilka godzin później zmarła. Pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitali karetkami.
reklama
- Podczas pobytu w parku rozrywki na terenie gminy Trojanów około godziny 13.30 pięć osób z Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych z powiatu świdnickiego weszło pod nadzorem opiekunki na drewnianą tratwę wycieczkową. Tratwa na skutek nieskoordynowanych ruchów podczas przemieszczania się po zbiorniku wodnym o głębokości około 1.2m wywróciła się do góry dnem powodując wypadnięcie wszystkich osób do wody w taki sposób, że dostały się pod tratwę. Wszystkie osoby zostały wyciągnięte na brzeg. Ratownik medyczny z parku rozrywki wraz z policjantem z Trojanowa reanimowali 57-letnią kobietę do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kobieta odzyskała funkcje życiowe i w stanie ciężkim została Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowana do szpitala w Warszawie. Pozostałymi osobami zajął się park rozrywki, a następnie zostały przetransportowane karetkami do szpitali na badania. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie –
reklama
- W dniu przewiezienia poszkodowanej do szpitala niestety doszło do jej zgonu
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.