KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wspaniała inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Górzno

Dodano:
garwolin - Wspaniała inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Górzno

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno im. Aleksandry i Bronisława Rojek ogłasza nabór wniosków o przyznanie „Gminnego Stypendium Motywacyjno-Socjalnego im. Aleksandry i Bronisława Rojek”. Z tej wspaniałej inicjatywy mogą skorzystać studenci osiągający bardzo dobre wyniki w nauce, znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej. Osoby ubiegające się o wsparcie muszą być zameldowane na stałe na terenie gminy Górzno.

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Górzno im. Aleksandry i Bronisława Rojek ogłasza nabór wniosków o przyznanie „Gminnego Stypendium Motywacyjno-Socjalnego im. Aleksandry i Bronisława Rojek”.

Stypendium przeznaczone jest dla studentów studiów stacjonarnych na stałe zameldowanych na terenie gminy Górzno, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, a jednocześnie osiągających bardzo dobre wyniki w nauce.

REKLAMA:


Wnioski można składać do 31 października  2019 r. w sekretariacie Urzędu Gminy Górzno (pok. nr 10). Wniosek oraz regulamin przyznawania stypendium znajdują się na stronie internetowej Gminy Górzno www.gorzno.ugm.pl w zakładce Stowarzyszenie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Stypendium (, #IP 5d10d282ab) Odpowiedz

Wnioskuję o przyznanie stypendium dla lokalnego przedsiębiorcy, który prowadzi znany sklep i regularnie na polu za sklepem spala duże ilości plastikowych śmieci. Motywuję to tym, że dofinansowanie takiego podmiotu wpłynie pozytywnie na okoliczne środowisko. Może nie stać go na ich wywóz.

przyczyna (, #IP fc3680e4e6) Odpowiedz

A może znana firma wywożąca śmieci nie kwapi się z odbiorem śmieci segregowanych?

Jakie zachowania bronisz? (, #IP 28c240e5dc) Odpowiedz

Widziano nie raz, że znana firma zajeżdża po śmieci. Możliwe, że odbierają zgodnie z podpisaną umową. Ognisko dziś też płonęło. Zobaczymy co będzie jutro, ale nawet gdyby nie wywiązywali się z umowy to nie upoważnia do regularnego spalania plastikowych odpadów. Jakoś u mnie ta sama firma może odebrać regularnie.

Stypendium (, #IP 62b64db9b1) Odpowiedz

Nigdy nie rozumiałem czemu przy tym stypendium jest warunek bycia studentem studiów stacjonarnych. Dużo bardziej prawdopodobne jest że osoba z rodziny będąca w trudnej sytuacji materialnej pójdzie na studia zaoczne, a w tygodniu będzie pracować. Dzięki temu dochodziło do takich absurdów jak w moim przypadku, że otrzymywałem stypendium Rektora UW za wyniki w nauce, a nie zasługiwałem na otrzymanie stypendium Gminy Górzno ponieważ byłem tylko studentem studiów zaocznych...