KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Wiwat Niepodległa - konkurs plastyczny CSiK

Dodano:
garwolin - Wiwat Niepodległa - konkurs plastyczny CSiK

Już za 26 dni po raz 101 będziemy świętować Dzień Niepodległości. Chcemy, by radość płynąca z odzyskania przez Polskę wolności była także udziałem młodego pokolenia. W związku z tym ogłaszamy konkurs plastyczny. Do udziału w nim zapraszamy szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z terenu miasta.

Tematem naszego konkursu plastycznego jest zawołanie: „Wiwat Niepodległa!” Jest to radosne a zarazem bardzo pojemne hasło. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie kartki pocztowej. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj. Karta zgłoszenia do pobrania tu. Jesteśmy przekonani, że szerokość ujęcia tematu oraz swobodny wybór techniki pozwoli na rozwinięcie wyobraźni dzieci i młodzieży. Dla laureatów konkursu (miejsca I-III) przewidziane są nagrody rzeczowe. Główną nagrodą dla zwycięzców w każdej kategorii wiekowej jest wydruk kartki pocztowej. Kartki te będziemy je rozdawać 11 listopada na skwerku marszałka. Pomysł na ogłoszenie konkursu zrodził się w oparciu o ogólnopolską akcję „Mamy Niepodległą” organizowaną od 2013 roku przez Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku. W tym roku Centrum Sportu i Kultury także weźmie w niej udział. Szczegóły podamy wkrótce.

Na prace konkursowe czekamy do 5 listopada. 11 listopada ogłosimy zwycięzców, zorganizujemy wystawę pokonkursową oraz rozdamy uczestnikom obchodów gotowe, wydrukowane kartki. Zachęcamy do włączenia się do zabawy!

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.