KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

W niedzielę mundurowi zagrają o I miejsce

Dodano:
garwolin - W niedzielę mundurowi zagrają o I miejsce

Policja, Dragon & Tęcza i OSP Łaskarzew to drużyny, które poradziły sobie najlepiej w meczach grupowych piłkarskich Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Garwolińskiego, pod patronatem starosty powiatu garwolińskiego Mirosława Walickiego i wójta gminy Górzno Waldemara Sabaka. Finały, do których weszło jeszcze pięć drużyn, zostaną rozegrane w niedzielę 20 października na orliku przy hali sportowej w Górznie.

Podczas meczów grupowych rozegranych w dniu 12 października w Górznie zmierzyły się ze sobą drużyny: Policja, OSP Maciejowice, Mundurowi Żelechów, OSP Trojanów, OSP Unin Goździk, KP PSP, OSP Żabieniec, Dragon & Tęcza, OSP Ruda Talubska, OSP Łaskarzew i OSP Piastów. Do turnieju, który będzie rozegrany w niedzielę 20 października weszły po trzy najlepsze drużyny z grup A i B oraz dwie najlepsze drużyny z grupy C. Szczegółowe wyniki rozgrywek i harmonogram niedzielnych meczów poniżej:


źródło: Hala Górzno

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.