KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Garwolin

Dodano:
garwolin - Dzień Edukacji Narodowej w gminie Garwolin

16 października w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Rębkowie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej.

Zgromadzeni nauczyciele i zaproszeni goście obejrzeli ciekawe przedstawienie przygotowane przez uczniów szkoły. Nie zabrakło w nim elementów humorystycznych obrazujących szkolną codzienność.

Wójt gminy Marcin Kołodziejczyk wręczył nagrody dla nauczycieli i dyrektorów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami. Swoje nagrody wręczyła również dyrektor szkoły Elżbieta Głodek. Starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki i Grzegorz Woźniak -poseł na Sejm RP skierowali w stronę grona pedagogicznego kilka słów podziękowania za trud ich pracy i kształtowanie postaw w nowym pokoleniu. Halina Poszytek – prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Garwolinie podziękowała wszystkim pracownikom oświaty za nieocenione zaangażowanie i wyraziła nadzieję, że ta praca zostanie adekwatnie doceniona przez władze naszego kraju. Tomasz Łysiak były wójt gminy Garwolin również wyraził wdzięczność za wychowanie młodych ludzi i życzył nauczycielom wytrwałości. Serdeczne słowa uznania i wdzięczności przekazała także Rada Rodziców działająca w szkole.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 35

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.