KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wypadek na DK 17. Trzy osoby w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek na DK 17. Trzy osoby w szpitalu

Wczoraj na DK 17 w Lipówkach zderzyły się dwa samochody: bmw i toyota. Do szpitala trafiła kierująca toyotą oraz dwie pasażerki toyoty.

- Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Lipówki na drodze DK 17 w niedzielę 20 października po godzinie 13.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 38-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, kierując samochodem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki Toyota, którym kierowała 52-letnia mieszkanka powiatu otwockiego. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała przewieziona została kierująca samochodem Toyota oraz dwie pasażerki tego pojazdu w wieku 53 i 62 lat –  mówi asp. szt. Marek Kapusta.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.