KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

4 samochody zderzyły się na dw 801

Dodano:
garwolin - 4 samochody zderzyły się na dw 801

Wczoraj tuż przed godziną 13.00 na DW 801 w Mariańskim Porzeczu zderzyły się 4 samochody. Zadziałał tzw. efekt domina. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Zgłoszenie o kolizji drogowej czterech aut osobowych otrzymaliśmy o godzinie 12:56. Zadziałał tu tak zwany efekt domina. Zderzyły się pojazdy marki BMW, Skoda, Audi i Honda. Kobieta kierująca samochodem marki BMW nie zachowała należytej odległości i najechała na tył poprzedzającego pojazdu. Potem poszczególne pojazdy zderzały się ze sobą. Kobieta kierująca samochodem marki Skoda został przewieziona do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy została wypisana do domu. Na sprawcę kolizji, czyli kobietę kierującą bmw nałożono mandat i punkty karne – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjecia: OSP Wilga
 

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.