KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Przedszkolaki odwiedziły policjantów

Dodano:
garwolin - Przedszkolaki odwiedziły policjantów

Przedszkolaki odwiedziły policjantów z Posterunku Policji w Miastkowie Kościelnym. Policjanci omówili z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania w przedszkolu, w domu i na drodze. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały, także okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy.

W minionym tygodniu Posterunek Policji w Miastkowie Kościelnym odwiedziły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy jak wygląda praca policjanta. Zwiedzający zobaczyli sprzęt policyjny. Policjanci rozmawiali również z dziećmi na temat jak powinna wyglądać bezpieczna droga do i z przedszkola. Mundurowi przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa zabawy w przedszkolu, w domu oraz podwórku. Po części teoretycznej przyszedł czas na cześć praktyczną.

Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało uwieńczone mnóstwem ciekawych pytań.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.