KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

1 wypadek i 18 kolizji podczas akcji Znicz

Dodano:
garwolin - 1 wypadek i 18 kolizji podczas akcji Znicz

Trwająca w tym roku cztery dni akcja "Znicz 2019”, to czas wytężonej pracy policjantów, szczególnie funkcjonariuszy ruchu drogowego. W tym czasie na terenie powiatu garwolińskiego doszło do 1 wypadku drogowego i 18 kolizji. Policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy, mężczyźnie który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym oraz 2 nietrzeźwych kierowców pojazdów.

Od czwartku tj. 31 października garwolińscy policjanci prowadzili działania pn. „Znicz 2019”. Funkcjonariusze obecni byli na ulicach miast, trasach wjazdowych. W czasie kontroli zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci.

Garwolińscy policjanci odnotowali od czwartku do niedzieli 1 wypadek i 18 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy, mężczyźnie który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym oraz 2 nietrzeźwych kierowców pojazdów. Mundurowi interweniowali 126 razy.

W ubiegłym roku w trakcie policyjnej akcji "Znicz", garwolińscy policjanci interweniowali blisko 200 razy, odnotowali 1 wypadek w którym śmierć poniosła jedna osoba oraz obsługiwali 30 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 4 prawa jazy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym oraz zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców pojazdów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.