Wiadomości z Garwolina

Miejski Dzień Seniora za nami

Dodano:
garwolin - Miejski Dzień Seniora za nami

30 października na sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się Miejski Dzień Seniora. Podczas spotkania nie zabrakło życzeń i gratulacji pod adresem seniorów.

Burmistrz miasta Marzena Świeczak pogratulowała prężnie działającym: Klubowi Seniora i Miejskiej Radzie Seniorów. - Dziękujemy, że to dzięki państwa działalności miasto tak sprawnie realizuje politykę senioralną. Miejski Dzień Seniora to szczególna okazja, byśmy mogli wyrazić szacunek tym, którzy stanowią dla nas skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy. To seniorzy, będąc najpierw naszymi przewodnikami po życiowych drogach, później stanowią dla nas wsparcie, ukazując nam problemy z perspektywy, którą zyskuje się wraz z upływem lat. Wszystkim, którzy wkroczyli w złotą jesień życia składam serdeczne życzenia długich lat w dobrym zdrowiu, wypełnionych radością oraz szacunkiem, życzliwością oraz miłością najbliższych. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy niespełnionych, a każdy dzień niech dostarcza państwu wielu radości i uśmiechu na twarzy – zakończyła swoje wystąpienie burmistrz, po czym przekazała klucz do bram miasta seniorom.

REKLAMA:


Zaproszona na uroczystość wicemarszałek Senatu Maria Koc wspominała swoją wieloletnią owocną współpracę z seniorami. Życzenia złożyła też była poseł Stanisława Prządka i starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki.

O część artystyczną spotkania zadbały zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich: „Górznianeczki”, „Kebłów”, Klub Seniora „Pogodni” z Sobolewa, a także garwoliński zespół „Chwilo trwaj”.

Władze miasta dziękują wszystkim seniorom za: działalność, energię, pasję, pomysłowość i zaangażowanie w życie miasta oraz życzą wiele zdrowia, sił i wytrwałości.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.