Wiadomości z Garwolina

Policjanci zatrzymali 6 praw jazdy

Dodano:
garwolin - Policjanci zatrzymali 6 praw jazdy

6 praw jazdy na terenie powiatu garwolińskiego zatrzymali w ubiegłym tygodniu policjanci.


28 października, Gończyce
26-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna doprowadził do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym samochodem marki Mercedes. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

29 października, Nowy Kębłów
31-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

30 października, Gończyce
36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Peugeot, nie stosując się do wyroku sądowego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

2 listopada, Godzisz
27-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

3 listopada, Ostrożeń Pierwszy

34-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym 0,29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 2 osoby straciły prawa jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.