Wiadomości z Garwolina

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w gminie Parysów

Dodano:
garwolin - Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w gminie Parysów

Dziś po godzinie 9.00 w miejscowości Łukówiec doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, dachował i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Trafił do szpitala w Warszawie, gdzie zmarł.

Do wypadku doszło w miejscowości Łukówiec w gminie Parysów. – 23-letni kierowca samochodu osobowego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, dachował i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na miejscu zdarzenia pojawili się: policja, zespół ratownictwa medycznego i straż pożarna. Mężczyzna zmarł w warszawskim szpitalu.

zdjecie: archiwum KG/OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wypadek ze skutkiem smiertelnym w gminie Parysów (, #IP 9221f9a409) Odpowiedz

zdjęcie jest z maja-śmiertelny wypadek na nadwiślance (801) -L200 wjechał w Octawię

stracił panowanie (, #IP 08db38eb54) Odpowiedz

Kierowca który nie potrafi panować nad pojazdem nie powinien w ogóle jeździć. Całe szczęście że nikt postronny nie ucierpiał.

... (, #IP d2472df11d) Odpowiedz

Nawet najlepszy kierowca moze stracic panowanie... Pomysl co ty pi***lisz w tym internecie gosciu, bo widac, ze w mozgu masz pustke.

Wypadek w lokowcu (, #IP 6c13d5deed) Odpowiedz

Ciekawe czy ty debilu potrafisz panowac na emocjami chyba ze na krowie jezdzisz

do wypadek w lokowcu (, #IP 7aebd6a84d) Odpowiedz

Jesli jestes debilem to nie sprowadzaj innych do swego poziomu /ale debil tego nie zrozumie dla niego to trudne / Wyrazy wspolczucia dla rodziny . Predkosc raczej byla wyzsza niz 50 km/godz a raczej patrzac na resztki pojazdu 120+

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w gminie Parysów (, #IP ac4c3d25ba) Odpowiedz

To na pewno nie jest to zdjęcie.... Minus dla strony...