Rozrywka | Kultura Garwolin

III Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy w Żelechowie – Gala Oskarów 2019

Dodano:
garwolin - III Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy w Żelechowie – Gala Oskarów 2019

W tym roku już po raz trzeci w Żelechowie organizowany jest Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Młodzież udowodni, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Żelechowie wraz ze swoim asystentem i rodzicami serdecznie zaprasza na niezapomniane chwile podczas niezwykłego balu andrzejkowego. Już  23 listopada 2019 r. w sali „Łabędzi Dwór” przy ulicy Pułaskiego 20 w Żelechowie, będzie można spotkać młodych, którzy udowodnią, że można się wspaniale bawić bez używek. Bal rozpocznie się
o godzinie 18.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Celem imprezy jest przede wszystkim wspólna zabawa, integracja, ale także propagowanie trzeźwości wśród młodzieży.

Uczestników czeka niezapomniana noc pełna wrażeń, tańca, zabawy i nagród. Każdy ma szansę na główną wygraną, którą jest rower, ale także wspaniałe vouchery na zabiegi kosmetyczne, tankowanie auta i wiele innych wartościowych przedmiotów. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć udział w zabawach prowadzonych przez wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej podczas balu.

REKLAMA:


Bilety w cenie 35 zł będzie można nabyć od 4 do 20 listopada (lub do ich wyczerpania) w Szkole Językowej „OMIKA School”, ul. Krótka 3/4 oraz w salonie kosmetycznym „Atelier Matylda Surmacz”, ul. Szkolna 34.  Więcej informacji pod nr telefonu 510 843 161 oraz u ks. Leszka Mućki  508 979 791.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.