Wiadomości z Garwolina

Windy na stacji Garwolin ruszą na przełomie listopada/ grudnia

Dodano:
garwolin - Windy na stacji Garwolin ruszą na przełomie listopada/ grudnia

- Stacja Garwolin, tunel czynny od maja, a na windy można tylko popatrzeć, bo nie działały nawet razu. A wózek i rowery trzeba dźwigać. Masakra – napisała na FB Kuriera Garwolińskiego jedna z Czytelniczek. Zwróciliśmy się do PKP z prośbą o informację, kiedy ruszą windy. Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK SA informuje, że windy przechodzą odbiory techniczne i będą do dyspozycji pasażerów na przełomie listopada/ grudnia.


„Stacja Garwolin, tunel czynny od maja, a na windy można tylko popatrzeć, bo nie działały nawet razu. A wózek i rowery trzeba dźwigać. Masakra” – napisała na FB Kuriera Garwolińskiego jedna z Czytelniczek. Zwróciliśmy się  do PKP z prośbą o informację, kiedy ruszą windy.

- Windy na stacji w Garwolinie przechodzą ostatnie odbiory techniczne. Pasażerowie skorzystają z wind na przełomie listopada i grudnia. Windy umożliwią wygodny dostęp do pociągu osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się, podróżnym z dużym bagażem oraz opiekunom z wózkami dziecięcymi – informuje Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK SA.

REKLAMA:


- W Garwolinie w ramach modernizacji linii nr 7 Warszawa – Lublin zmodernizowano peron, który wyposażono w wygodne ławki, wiaty, lepsze oświetlenie oraz czytelne oznakowanie. Od maja pasażerowie korzystają z wygodnego przejścia podziemnego, który zapewnia bezpieczny dostęp do kolei oraz sprawną komunikację w mieście - dodaje pracownik biura prasowego PKP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.