Wiadomości z Garwolina

Pieniądze na 500 plus z UW trafiły z opóźnieniem

Dodano:
garwolin - Pieniądze na 500 plus z UW trafiły z opóźnieniem

Czytelnik KG, zamieszkały w gminie Garwolin poinformował nas, że środki na 500 plus za miesiąc październik nie trafiły na jego konto. Zwykle wypłaty są dokonywane w okolicach 27 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc. Pieniądze za październik trafiły z Urzędu Wojewódzkiego z opóźnieniem w trzech transzach, więc GOPS wypłacał środki na dzieci nieco później. Wczoraj GOPS przelał mieszkańcom ostatnią transzę.

- Pieniądze na 500 plus za październik trafiły do nas z opóźnieniem, w trzech transzach, więc my też je wypłacaliśmy nieco później. Pierwszą wypłatę wykonaliśmy 31 października, drugą w poniedziałek 4 listopada a trzecią 7 listopada w czwartek. Dziś już wszyscy powinni mieć środki na koncie – informuje Beata Piotrowska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie.

Kierownik dodaje, że takie sytuacje już wcześniej się zdarzały.

Nieoficjalnie wiadomo, że w Urzędzie Wojewódzkim były chwilowe braki kadrowe i urząd nie działał przez to w pełni sprawnie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

... (, #IP afa3594ab4) Odpowiedz

Do roboty a nie tylko pincet i pincet.

obserwator (, #IP 0621a79b90) Odpowiedz

Ostatni komentarz pisze człowiek,który nie ma pojęcia o pracy w MOPS ie i życiu ,idż zatrudnij się,pobierz .pensję o jakiej nie masz pojęcia.Jak słyszałem pracownicy do MOPS-u są poszkiwani.Uszanuj ludzi tam pracujących.

PRZY KORYCIE JAK ZA PRL (, #IP b614d9d316) Odpowiedz

w MOPSACH SIEDZA PRACOWNICY Z KOMUNY LAT POPRZEDNICH JAK RÓWNIEZ ZWOLENNICY OPOZYCJI DO OBECNEGO RZADU, BO TO CIEPŁA POSADKA BEZ ZADNEJ KONTROLI CIAGLE BIEGAJA PO SKLEPACH W GODZINACH PRACY. WIEC CO SIE SPODZIEWAC PO TAKICH PRACOWNIKACH \

(, #IP afe05d9fe5) Odpowiedz

Dawaj też tam do pracy, zamiast krzyczeć

obserwator (, #IP 0621a79b90) Odpowiedz

Słyszałem ,że pracownicy socjalni MOPS-ów rezygnują z pracy z powodu obowiązków jakich przybywa i nie możliwych do wykonania i dużym obciążeniem psychicznym.Braki w całej Polsce są ogromne.

(, #IP 332cb929ed) Odpowiedz

Po pierwsze jedyne i najważniejsze!!!!500+ to nie pensja która na być na koncie w danym dniu. To są pieniądze gmin. Dopóki ona ich nie zdobędzie nikt nie otrzyma pieniędzy. Już się ludzie nauczyli, że kasa jest i jeden dzień zwłoki równa się lawina komentarzy. Co dopiero tydzień. Biedni pracownicy mops zamiast robić przelewy pewnie odbierają co 3min telefon gdzie moje pieniądze. A no moi drodzy nauczcie się wreszcie, że to nie wasze

500+ (, #IP 74375c2eb8) Odpowiedz

Ludzie weźcie sie do pracy, jak zabiorą 500+ to dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębami, a co z waszą emeryturą? Też mają dać za nic? Te ppieniądze powinny byc extra dodatkiem do pensji, a nie jedynym źródłem dochodu jak u większości.

(, #IP f18498b602) Odpowiedz

Zgadzam się, czego Ci rodzice nauczą swoje dzieci? Jedynie tego, że nie należy pracować a wystarczy wyciągnąć rękę po zapomogę i żyć nie mniej dostatnio jak Ci co dzień dnia chodzą do pracy a ich dzieci zrywane są o świcie aby podrzucić do dziadków czy żłobka...Jestem za tym aby rodzice wychowywali dzieci za swoje a nie moje!!!

Twoje ? (, #IP f469c82dc8) Odpowiedz

Ty to płacisz cynamonem z gaci .

Marco (, #IP 0bba780c56) Odpowiedz

Zazdrość??

TONIEMY (, #IP cafc7ca9a0) Odpowiedz

Tak ja place i wszyscy inni co pracuja a PiSiory kupily glosy i caly czas prowokuja innych aby powiedzieli prawde na ten temat co o tym mysla . Nikt nie powie nic bo to smierc polityczna /jest ogromna grupa co lubi nic nie robic a brac / Te pieniadze pominny byc zainwestowane w rozwoj kraju a nie nierobow .Pomoc ludziom co naprawde potrzebuja pomocy w tym chorym niepelnosprawnym itp ale tu nie ma glosow . Jeszcze pare lat postawic wieze dac ,,ojcu ,,pare dzialek na nastepne wiezowce i ustawic kolesi od agencji Ale nie ma sensu rozpisywac sie kazdy myslacy zna prawde a glupiemu nic nie pomoze