KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Nie bądź sknera. Kup Pampera

Dodano:
garwolin - Nie bądź sknera. Kup Pampera

Studio Urody Ninette w Garwolinie zorganizowało zbiórkę jedzenia, kosmetyków i środków czystości dla dzieci, które przebywają w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. Dary mają też trafić do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie - Czubakach oraz do organizacji społecznej „Misja Pomoc”.

Studio Urody Ninette w Garwolinie zorganizowało zbiórkę jedzenia, kosmetyków, pieluch i środków czystości na rzecz dzieci. Dary trafią do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Kraszewie-Czubakach i organizacji społecznej „Misja Pomocy”.
Potrzebne są: pampery w rozmiarach 1, 2, 3, 4, 5, 6; obiadki deserki, kaszki dla niemowląt; mleka modyfikowane (Enfamil AR, Puramino, Bebilon Pepti 1 i 2); podkłady higieniczne; kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt (np. Linomag, Sudocremy, kremy, emolienty itp.); chemia dla niemowląt (proszki do prania, płyny do płukania); chemia gospodarcza; płyny antyseptyczne; rękawiczki nitrylowe – rozm. Si M.

REKLAMA:


Punktem zbiórki jest Studio Urody Ninette, ul Kościuszki 45. Finał akcji odbędzie się 20 grudnia 2019r. w Powiatowym  Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku przy ul. Komunardów 10 (budynek Starostwa Powiatowego).

- Najbardziej potrzeba pampersów i jedzenia dla dzieci i niemowląt. Paczki z pampersami muszą być nowe, nieotwarte – mówi Sylwia Białecka, właścicielka Studia Urody Ninette.

Jeżeli ktoś chce wysłać dary, może to zrobić na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock z dopiskiem „Nie bądź sknera, kup pampera”.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.