KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Rozrywka | Kultura Garwolin

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Garwolinie

1 grudnia 2019r. na Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 16 w Garwolinie odbędzie się Świąteczny Kiermasz Rękodzieła.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenie 2. edycji Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła. Tym razem dzięki uprzejmości Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie kiermasz odbędzie się w Hali Sportowej w Garwolinie. Podczas każdej edycji grono uczestników rośnie. Tym razem będziecie państwo mogli odwiedzić stoiska ponad 40 wystawców, głównie z naszego powiatu – zachęca organizatorka Magdalena Zawadzka.

Na kiermaszu nie zabraknie stoisk ze świątecznymi ozdobami, stroikami, bombkami czy pięknie udekorowanymi piernikami.

Ponadto znajdziecie Państwo wiele pomysłów na prezenty – niepowtarzalna biżuteria, komplety wykonane na szydełku czy drutach, ręcznie malowane torby oraz przepiękne zabawki dla dzieci ( zarówno na wykonane na szydełku, jak i drewniane).

W linku TUTAJ znajdziecie Państwo wszystkich wystawców.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.