Ciekawe tematy z Garwolina

Nowy pojazd dla Komendy Powiatowej PSP

Dodano:
garwolin - Nowy pojazd dla Komendy Powiatowej PSP

Starostwo Powiatowe w Garwolinie, gminy i miasta powiatu garwolińskiego oraz firma Topaz, to podmioty, które dofinansowały zakup nowego samochodu ratowniczo - gaśniczego Scania dla Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie. Pozostałą kwotę dołożył WFOŚIGW oraz NFOŚiGW. Pojazd kosztował ponad 1 mln zł.

Zakup Scanii był możliwy dzięki środkom własnym komendy w kwocie 500 tys. zł, z czego 200 tys. zł to dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego w Garwolinie, a 300 tys. zł dołożyły samorządy miast i gmin powiatu garwolińskiego oraz firma Topaz.

Kwota 320 tys. zł to dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Pozostałą kwotę, czyli 328 tys. 820 zł stanowi dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje !!! (, #IP 77a03d2974) Odpowiedz

Niech dobrze służy, świetny sprzęt oby jak najrzadziej musiał wyjeżdżać 🙂

Religia (, #IP 7033e2e70c) Odpowiedz

Ile lekcji religii w szkołach tygodniowo mają wasze dzieci?

O co Ci chodzi ? (, #IP 77a03d2974) Odpowiedz

My Katole mamy tyle religii ile chcemy a Ty nie chcesz to nie chodź przecież ani religia ani etyka nie jest obowiązkowa. Przypominam w naszym kraju mamy demokrację nie jest to idealny ustrój ale najlepszy jaki znamy. I póki my Katole mamy większość będziemy mieli religię tam gdzie chcemy i ile chcemy ale jednocześnie przypominam że nie jest ona obowiązkowa. Więc w czym problem? ktoś Cię zmusza?

Ojoj (, #IP 9a5b7e5758) Odpowiedz

Ojoj. Ale nerwowo? Może chcę więcej religii w szkole bo jestem Katolem? A tu taki atak od drugiego Katola na Katola. Co tym ludziom w głowach się porobiło?

Obserwator (, #IP f54a1c5cce) Odpowiedz

A co tak się zagotowało pod kopułą ? Trochę trzeźwego myślenia. A tu od razu inkwizycja.

bedok anty pis (, #IP 06d255cd59) Odpowiedz

takie sobie pytanie do naszych powiatowych włodarzy kiedy wy pracujecie ?????????? tylko lans lans i jeszcze raz lans nawet przy okazji wręczania gaci strazakom niedługo to bedziecie się lansować przy okazji zakupu papieru toaletowego ludzie weźcie się za robotę do jasnej cholery bo to już nawt nie jest śmieszne

obciach (, #IP 888231ac21) Odpowiedz

Tak się zastanawiam. W jakim celu ta trójca tam stoi i robi zdjęcia? Jakie mają zasługi żeby tam stać!!! To jest już żenującę ta wielka władza jest juz nudna! Kiedy Wy pracujecie jeżeli jesteście na każdej wsi z byle jakiego powodu. Brzydzę się tym że z pieniędzy podatników mamy takich urzędników obiboków! Nigdy nie widziałem takiego parcia na szkło.

mierna 2-ca (, #IP 2471b83b8a) Odpowiedz

W Maciejowicach trójca, w Garwolinie kolejna trójca. a gdzie 3 trójca?