KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec najlepsi w Turnieju Niepodległościowym

Dodano:
garwolin - Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec najlepsi w Turnieju Niepodległościowym

15 listopada w Borowiu został rozegrany II Niepodległościowy Turniej Bowlingowy Par. Patronat nad zawodami objął starosta garwoliński Mirosław Walicki i wójt gminy Borowie Wiesław Gąska. W zawodach najlepiej spisali się Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec.

Od początku rywalizacji w zawodach, świetnie rzucał duet Łukasz Osiak / Marek Kozłowiec. W eliminacjach zdobyli najwięcej punktów 1048. Dalej byli Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski oraz Igor Duk i Grzegorz Król. Przez eliminacje przebrnęły też następujące pary: Przemysław Baran/ Paweł Kisiel, Daniel Głuchowski/ Jakub Gąska, Marcin Sabak/ Piotr Kaniewski, Paweł Staśkiewicz/ Łukasz Połatyński oraz Paweł Sabak/ Piotr Sabak. Do gry czwartej nie weszły trzy pary.

W czwartej grze najlepiej zagrał duet Paweł Perczak/ Arkadiusz Dłużniewski (220 i 182). Do piątej gry przeszli też Łukasz Osiak/ Marek Kozłowiec, Igor Duk/ Grzegorz Król i Przemysław Baran/ Paweł Kisiel. Ta sama grupa zawodników zagrała w grze szóstej i finale.  W piątej, szóstej i siódmej grze Łukasz Osiak i Marek Kozłowiec nie mieli sobie równych. Najbliżej tej dwójki do końca byli: Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski.

REKLAMA:


Na koniec rozgrywek finałowa trójka prezentowała się następująco: I miejsce Łukasz Osiak/Marek Kozłowiec (2327), II miejsce Arkadiusz Dłużniewski/ Paweł Perczak(2277) i III miejsce Grzegorz Król/Igor Duk 2027. Zawody pechowo skończyły się dla Przemysława Barana i Pawła Kiśla. Do podium zabrakło im tylko 10 punktów.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 26

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.