KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Trwa wielki jubileusz ZS nr 2 w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Trwa wielki jubileusz ZS nr 2 w Garwolinie

Dziś odbywa się jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie.

Jubileusz rozpoczął się w południe mszą świętą w kościele parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Po eucharystii uczestnicy przeszli pod budynek szkoły. Tam została poświęcona i odsłonięta tablica ufundowana przez Zarząd i Radę Powiatu Garwolińskiego. – Tablica została zamontowana na froncie budynku. Jej treść jest bardzo skromna i nawiązuje do daty jubileuszu – wyjaśnia dyrektor Ewa Flaga.

W trakcie dalszej części, w sali gimnastycznej, zostały przedstawione najważniejsze wydarzenia z historii szkoły. Podniosłym momentem było wręczenie statuetek Przyjaciela Szkoły. Otrzymali je przedsiębiorcy, którzy ściśle współpracują ze szkołą. Nagrodzeni zostali także: wybitny trenera oraz posiadacze rekordów szkolnych, które nie zostały do dzisiaj pobite.

REKLAMA:


W części oficjalnie nie zabrakło także wystąpień gości oraz programu artystycznego młodzieży. Po godz. 16 rozpoczęło się spotkanie absolwentów (zwiedzanie szkoły, wystaw okolicznościowych, spotkania roczników w salach z wychowawcami i nauczycielami).

O godz. 18 rozpocznie się Bankiet Absolwentów, który potrwa do północy. W jubileuszu szkoły udział zapowiedziało ponad 200 absolwentów.

Więcej informacji niebawem. Zapraszamy do galerii zdjęć.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 162

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Rocznik (, #IP 6b2443fdcc) Odpowiedz

Bardzo mało tych absolwentów było na zdjęciu widac

Moja Szkoła (, #IP fdf10dee39) Odpowiedz

Szkoda że nie byłam to nasz rocznik jako pierwszy zaraz po otwarciu Szkoły byliśmy pierwsi .Ale to były inne czasy.

apsolwęd (, #IP b0b48a0b2a) Odpowiedz

bardzo dobra szkoła, najlepsza

szkola (, #IP 48a3c49838) Odpowiedz

jak jest z maturami w tej szkole, ilu uczniów dopuszczają? A wyniki jakie są?

jaki poziom taka zdawalność (, #IP 340c73627d) Odpowiedz

A ilu zdaje maturę?

takie sobie pytanie (, #IP 3e4b356ba8) Odpowiedz

takie sobie pytanie w jakim charakterze jest tam pan Sergiusz Śwital , bo ani on absolwent tej szkoły ani nikt ważny Dostaje jakąś statuetkę jako przyjaciel szkoły pytam jako kto ???????czymże zasłużył się tej szkole ten pan ??? bo z teg o co mio wiadomo jest absolwentem technikum rolniczego w Miętnym .

świętowali (, #IP b446bfb5da) Odpowiedz

OOOOO....,,.Czerwony kapturek,, na oddaniu drogi,u seniorów i na wielkiej uroczystości.Czy ten strój przylgnął..niebawem przylgnie nowe określenie.ha,ha

Ciekawe (, #IP 9a5b7e5758) Odpowiedz

Co może być powodem że zawsze na czerwono i zawsze w tym samym stroju?

Andrzej (, #IP d3abeb75cc) Odpowiedz

Pan Sionek to reprezentował żonę czy jest absolwentem tej szkoły, bo jak się nie myle jest mechanizatorem rolnictwa. Nie składał życzeń razem z władzami powiatu i z nimi nie rozmawiał, to pewnie jako krus był albo prezes OSP z Parysewa.