KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Byli pijani. Chcieli uciec policjantom, ale im się nie udało

Dodano:
garwolin - Byli pijani. Chcieli uciec policjantom, ale im się nie udało

1 grudnia w miejscowości Żelazna (gm. Pilawa), policjanci zatrzymali 19-latka kierującego seatem, który miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna próbował uciec piechotą, ale został zatrzymany przez policjantów. 22-letni pasażer auta mający prawie 3 promile alkoholu w organizmie, próbował uciec samochodem. Ta próba też zakończyła się niepowodzeniem.

- 19-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Seat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna podjął pieszą próbę ucieczki, lecz został zatrzymany przez policjantów. 22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, pasażer auta będąc w stanie nietrzeźwości - wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, próbował odjechać przedmiotowym samochodem, lecz zamierzonego czynu nie osiągnął. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie - informuja sp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

gdyby chcieli (, #IP b0b48a0b2a) Odpowiedz

to by ucieli

albo i nie (, #IP 08db38eb54) Odpowiedz

W Koninie był taki jeden co myślał że ucieknie i nie uciekł.