Recman13 marca 2020

Wiadomości z Garwolina

Drogi w Więckowie i Kruszynie oddane do użytku

Dodano:
garwolin - Drogi w Więckowie i Kruszynie oddane do użytku

25 listopada 2019 r. odbył się odbiór techniczny dróg w miejscowości Kruszyna i Więcków (gm. Trojanów) przebudowanych w ramach dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych.Inwestycja obejmowała wykonanie nawierzchni asfaltowej na łącznej długości 1,6 km, za kwotę ponad 720 tys. złotych.

Realizacja ww. przedsięwzięć przyczyniła się do poprawy warunków techniczno-użytkowych dróg co usprawniło przemieszczanie się mieszkańców i poprawiło warunki komunikacyjne na terenie gminy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 06a5d7f459) Odpowiedz

Droga w m. Kruszyna jest zrobiona w lesie,a nie przez miejscowość. Więc o jakiej poprawie komunikacji Państwo piszą...

(, #IP b0b48a0b2a) Odpowiedz

i co? można? można. a za poprzedniej władzy nie było można?

Nom (, #IP c959d53614) Odpowiedz

Za poprzedniej nie było można? A za jeszcze bardziej poprzedniej, i jeszcze bardziej i jeszcze bardziej itd... a nie czekaj tam już za komuny drogi nie było, oj gdyby nie PIS co by to było.