KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (25 listopada - 1 grudnia 2019 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (25 listopada - 1 grudnia 2019 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


25 listopada 2019 r.

Pożar stodoły w Łaskarzewie

Przed godz. 7 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze stodoły w Łaskarzewie. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie przystąpiono do prac rozbiórkowych i przelewania pogorzeliska. W działaniach trwających jedną godzinę udział brały dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

26 listopada 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Chęcinach

Po godz. 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Chęcinach, gdzie samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Pojazdami podróżowały dwie osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu i ewakuacji kierowcy opla oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ponadto odłączono akumulator w pojeździe. W akcji trwającej cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


28 listopada 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Puznówce

Po godz. 20 na drodze S17 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu ucierpiał jeden z kierowców. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem drogowym i odłączeniu akumulatora w pojeździe. W akcji trwającej jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP.

29 listopada 2019 r.

Zdarzenie drogowe w Górznie

Około godz. 12 na ul. Wyszyńskiego w Górznie samochód osobowy wypadł z drogi. Na skutek tego zdarzenia poszkodowany został kierowca. Działania dwóch zastępów straży polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Akcja trwała niespełna godzinę.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.