KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Zapisz się na zajęcia karate w Borowiu!

Dodano:
garwolin - Zapisz się na zajęcia karate w Borowiu!

Bartłomiej Paczek (4 dan karate shorin-ryu) zaprasza na zajęcia karate w Szkole Podstawowej Borowiu.


Bezpieczne, spokojniejsze, zadowolone dziecko. Jak to zrobić? Zapisać je na zajęcia sportowe karate shorin-ryu.


Karate shorin-ryu jest uprawiane przede wszystkim dla zdrowia i obrony, przyczynia się do wszechstronnego rozwoju, uczy samodyscypliny, koncentracji i szacunku dla drugiego człowieka. Tę sztukę walki proponuje Wołomiński Klub Shorin-Ryu Karate z 29-letnią tradycją, działający zgodnie z programem Polskiej Unii Shorin-Ryu Karate i Kobudo. Od 10 lat trenować można także w Borowiu.

Klub liczy ponad 150 członków, w tym 8 instruktorów, którzy posiadają stopnie mistrzowskie. Prezesem klubu jest Grzegorz Jarząbek (6 dan - szósty stopień - karate i 3 dan kobudo).

W szkole Podstawowej w Borowiu zajęcia karate odbywają się w środy i piątki w godzinach 17.00 – 18.00. Treningi prowadzi multimedalista, kilkukrotny mistrz Polski w karate shorin-ryu Bartłomiej Paczek. 

Bartłomiej Paczek
Karate shorin-ryu trenuje od 1995 roku pod okiem senseja Grzegorza Jarząbka (6 dan – stopień mistrzowski).
W 2002 roku zdał egzamin na instruktora sportu z specjalizacją karate shorin-ryu. W  latach 2003 – 2007 był instruktorem karate w klubie uczelnianym AZS Politechnika Lubelska podczas studiowania na w/w uczelni.

Od 2016r. posiada stopień mistrzowski 4 dan. Od dziesięciu lat  jest instruktorem karate w SP w Borowiu. Bartłomiej Paczek wygrywał złote, srebrne i brązowe medale na: pucharach Polski w shorin-ryu Karate, mistrzostwach Polski shorin-ryu karate, ogólnopolskich turniejach shorin-ryu karate i  Ogólnopolskim Pucharze Ziemi Mieleckiej Shorin Ryu Karate. Brał udział w mistrzostwach świata shorin-ryu karate w Warszawie i w Tokyo zajmując miejsca IV i V.

Uczestniczył w stażach szkoleniowych ogólnopolskich prowadzonych przez prezydenta Polskiej Unii Karate Shorin Ryu senseja Aleksandra  Staniszewa (8 Dan), oraz w stażach międzynarodowych prowadzonych sanseja Kenyu Chinena (9 Dan). W roku 2017 uczestniczył w stażu karate shorin-ryu w kolebce stylu, czyli na Okinawie.

Wszyscy chętni mogą zapisać się na zajęcia pod nr tel. 530-224-844. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 17:00-18:00.

Artykuł sponsorowany