KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Spotkanie z Władysławem Kosiniakiem Kamyszem w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Spotkanie z Władysławem Kosiniakiem Kamyszem w Garwolinie

Już 10 grudnia 2019r. (we wtorek) na spotkanie z mieszkańcami miasta i powiatu przyjedzie poseł, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak Kamysz. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” o godz. 17.00.

Na spotkanie zaprasza prezes Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego Marek Chciałowski:  - Będzie  to pierwsze w naszym mieście spotkanie z nietuzinkowym politykiem, który tchnął nowego ducha w Polskie Stronnictwo Ludowe, ale również w naszą scenę polityczną. Będzie to  niepowtarzalna okazja do rozmowy o polityce międzynarodowej, krajowej i regionalnej, możliwość zadawania pytań – mówi Marek Chciałowski.

- Władysław Kosiniak Kamysz  to człowiek otwarty, chętny do dyskusji, młody, dobrze wykształcony, o wysokiej kulturze politycznej i osobistej. Warto przypomnieć, że Władysław Kosiniak – Kamysz w 2018 roku uzyskał tytuł Mistrza Riposty a więc dyskusja z takim człowiekiem na pewno będzie niebanalna i ciekawa – dodaje Marek Chciałowski.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Emka (, #IP 0394fdfab7) Odpowiedz

A czy ktoś spostrzegł te nie nasze NICKI w komentach? 70% Ciekawe kto je pisze przed przyjazdem tej gwiazdy...

Taki wspaniały (, #IP 0198573d96) Odpowiedz

że nawet Kulczyk go chwalił w nagranej rozmowie.

popieram (, #IP 0621a79b90) Odpowiedz

ByL nie tylko wspaniałym Ministrem Pracy i Polityki Społecznej ale człowiekiem pełnym empatii i wrażliwości.

Tylko nie PIS (, #IP 9a5b7e5758) Odpowiedz

Ja i moja rodzina glosowalismy na pis ale się zawiedlismy. Dlatego rozważamy oddanie głosów na PSL. Andrzej Duda nie sprawdził się jako prezydent. A nasze władze lokalne PIS tylko fotografują się zamiast pracować. Szpital w Garwolinie przeraża a PIS z tym nic nie robi

Otwórz i obejrzyj film o haniebnym dwu-ulicowym zachowaniu hipokrycie Kosiniaku!:-((( (, #IP d33e274b62) Odpowiedz

Czy Garwolińscy obywatele chcą na prezydenta koniczynkę klaszczącą człowiekowi obrażającemu uczucia religijne Polaków? Otwórz i obejrzyj film o haniebnym dwu-ulicowym zachowaniu hipokrycie Kosiniaku!:-((( https://www.facebook.com/lesjazd/videos/1998324750277505/?v=1998324750277505

NIEPOKALANA ZWYCIĘŻAJ (, #IP 5af9fd545c) Odpowiedz

Maryjo obroń nas od nienawiści, pogardy i wszelkich podziałów. Obroń Kościół na ziemi polskiej, aby miał odwagę głoszenia Prawdy w porę i nie w porę! Wołał metropolita Wacław Depo podczas hołdu składając pod figurą Matki Bożej przyniesione przez siebie kwiaty. Oprócz duchownych uczestniczą w nim również wierni. https://pbs.twimg.com/media/ELSAxHAWkAAqn0H?format=jpg&name=small

od czego obronić księży (, #IP 706cec081b) Odpowiedz

chyba od cenników usług kościelnych; Ile małżeństw rozbili dzicioroby

uważam że jest normalny polecam (, #IP 59b3c10ec0) Odpowiedz

Poznałem go osobiście jeszcze wtedy, kiedy był ministrem pracy i polityki społecznej. Normalny człowiek z normalnymi problemami tak jak każdy z nas ma.

mieszkaniec (, #IP 0621a79b90) Odpowiedz

Ten Pan zasługuje na szacunek.Jakim trzeba być człowiekiem,żeby w taki sposób wypowiadać się .To jest obrzydliwe.

tęczowe arbuzy (, #IP 71da7dcf12) Odpowiedz

z wierzchu zielone,w środku czerwone a obute w tęczowe gumiaki-to są z zsl-u kosiniaki!

baska (, #IP b976433a30) Odpowiedz

chłop w gumowcach chce byc prezydentem chyba w oborze

każda osoba ze wsi jest wartościowsza od pani (, #IP 706cec081b) Odpowiedz

niech pani nie ocenia ludzi według siebie Niech pani zastanowi nad tym co pani pisze

Marcin (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

Lepiej byc w gumowcach niż jak wielu słoma wystaje z lakierowanych pantofli. Znależli się wielcy miastowi c im pochodzenie wiejskie przeszkadza. Druga rzecz Pani Basiu, ten Pan skonczył studia i to nie byle jakie, a Pani co ukonczyla?

Realnie (, #IP 3cbbe908ab) Odpowiedz

PSL był koalicjantem od 89 roku w niemal wszystkich rządach a ten Pan był do 2015 konstytucyjnym ministrem. Co PSL zrobilo dobrego dla Polski i Polaków przez tyle lat? Nie zmieni tego pijarowa gadka pełna frazesow o miłości i szacunku. Tej partii już dziękujemy.

do baśka (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

Jakby Pani nie wiedziała to ten Pan skończył medycynę a nie wiejskie kółko rolnicze, także trochę szacunku a nie od razu obrażanie. nie musi Pani iść na to spotkanie. W obecnie nam panującej partii czerwonych i w gumiakach nie brakuje.

Politycy (, #IP 9cb3ed0580) Odpowiedz

Jeśli poszedł w politykę to znaczy że nic niepotrafi tam idą cwaniaczki i oszuści ludzie bez żadnych zasad etycznych i moralnych dopna swego idąc nawet po trupach polityka to zwykle szambo kloaka ludzkości, ludzie z chorymi ambicjami często tyrani despoci i dyktatorzy.

Takie ulice (, #IP ea6782437e) Odpowiedz

Niech przyjedzie do Żelechowa ,zobaczy jak wyglądają ulice obecnie robione.Jaki burmistrz takie projekty.Potrafi tylko wręczać tort z wujem Hani.To się nazywa osoba publiczna???