KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Dłużniewski najlepszy w I kolejce Ligi Bowlingowej 2019/2020

Dodano:
garwolin - Dłużniewski najlepszy w I kolejce Ligi Bowlingowej 2019/2020


I kolejka Ligi Bowlingowej rozgrywana w Borowiu, nie była szczęśliwa dla ubiegłorocznego zwycięzcy Ligi Pro Marka Kozłowca. Na początku rozgrywek był piąty. Jego największy rywal z sezonu 2018/2019 Arkadiusz Dłużniewski był pierwszy. W tym roku niestety nie zagra doświadczony zawodnik Łukasz Sałasiński. W walce o czołowe miejsca na pewno będą się liczyć: Dariusz Rojek, zwycięzca Ligi Amator Marcin Sabak, a także Łukasz Osiak, Stanisław Rosłaniec i być może Paweł Sabak. Mogą pojawić się jeszcze

niespodzianki, bo sezon dopiero się zaczyna. W tym roku Liga Pro i Liga Amator częściowo się skonsolidowała.


25 listopada
Arkadiusz Dłużniewski dobrze rzucał już w eliminacjach. Zdobył 699 punktów, niewiele gorzej wypadł Łukasz Osiak. Do półfinału weszli też: na drugim miejscu Dariusz Rojek, na trzecim Daniel Głuchowski, dalej Marcin Sabak, Marek Kozłowiec, Stanisław Rosłaniec i Paweł Sabak.

Marcin Sabak był najlepszy w półfinale, dwukrotnie ograł konkurenta Marka Kozłowca, zdobywając tym samym 40 punktów bonusowych, po 20 w każdej grze. W pozostałych pojedynkach też nie było remisów (podziałów punktów bonusowych). Arkadiusz Dłużniewski ograł Łukasza Osiaka, Dariusz Rojek Daniela Głuchowskiego, a Stanisław Rosłaniec Pawła Sabaka.

W finale Dariusz Rojek rzucał najlepiej i ograł Łukasza Osiaka, natomiast Marcin Sabak był lepszy od  Arkadiusza Dłużniewskiego. Zwycięzcom pojedynków finałowych to nie wystarczyło, by triumfować. Pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Dłużniewski, który grał dobrze od samego początku. W tym roku, tak jak w poprzednim, ważne jest być grać na dobrym poziomie od pierwszej gry. Drugi na koniec kolejki był Dariusz Rojek, a trzeci Marcin Sabak. Łukasz Osiak miał pecha, bo z niewielką stratą punktów zajął czwarte miejsce.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 19

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.