KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Włamania do sklepów w Garwolinie i Mariańskim Porzeczu

Dodano:
garwolin - Włamania do sklepów w Garwolinie i Mariańskim Porzeczu

W nocy z 5 na 6 grudnia w Garwolinie nieznani sprawcy włamali się do hurtowni spożywczej, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. 6 grudnia policjanci otrzymali informacje o kradzieży wyrobów tytoniowych ze sklepu w Mariańskim Porzeczu. Właściciele ponieśli znaczne straty.

Z 5 na 6 grudnia w Garwolinie nieznani sprawcy, włamali się do hurtowni spożywczej, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2500 złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

6 grudnia policjanci otrzymali informacje o kradzieży wyrobów tytoniowych ze sklepu w Mariańskim Porzeczu. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 8000 złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.