KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Garwolin Sport

Zeller nadal na prowadzeniu po III kolejce GLH

Dodano:
garwolin - Zeller nadal na prowadzeniu po III kolejce GLH

Za nami III kolejka GLH. Na czele tabeli umocniły się trzy drużyny, które powalczą o końcowe zwycięstwo.


Weekend Łaskarzew – Sexplosion 7:5 (3:1)


Pierwsza połowa bardzo wyrównana i choć to Weekend schodził na przerwę z dwubramkową przewagą to więcej dogodnych sytuacji mieli zawodnicy Sexplosion. Na początku drugiej części gry Weekend szybko strzelił dwie bramki i tę bezpieczną przewagę utrzymał do końca meczu. Sexplosion walczył dzielnie do końca, ale widać było, że trochę zabrakło sił na Weekend, który zagrał praktycznie w najmocniejszym składzie z dużą ilością zmienników.

Zeller Plastik Garwolin – Karino 5:4 (2:1)

Rewelacyjne spotkanie, które śmiało można nazwać hitem kolejki. Zeller jak zwykle grał szybko i kombinacyjnie. Karino skupiło się na kontrach, ale często zagrażało bramce Daniela Fica. Emocje do samego końca. Był to naprawdę równy mecz, doskonale bronili też bramkarze. Karino pewnie długo będzie rozpamiętywać niewykorzystane sytuacje i dwa proste błędy, które Zeller bezlitośnie wykorzystał.

Snajper Sośninka – FC Ursus 8:3 (4:2)

Snajperzy weszli w mecz zdecydowanie lepiej. Szybko zdobyli trzybramkową przewagę. Na początku drugiej połowy Ursus doprowadził do wyniku 4:3, ale Snajper spokojnie realizował swój plan zwycięstwa. Ewidentnie brakowało kapitana Ursusów Marcina Paciorka. Mecz bez większych emocji.

REKLAMA:


Wisła Podwierzbie – Show Team 6:2(3:2)

Derby gminy Maciejowice. Młoda drużyna Show Teamu przystąpiła do tego meczu jedynie z pięcioma zawodnikami. Nie mając możliwości przeprowadzenia żadnej zmiany Show Team I tak długo utrzymywał się na stykowym wyniku. Wisła była jednak rozważna w obronie i nie pozwoliła się rozpędzić Show Teamowi. Wiślacy pod koniec meczu zdobyli bezpieczną przewagę, którą doprowadzili do końca.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.