KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Garwolin Sport

Delfin Garwolin rozpruł Mikołajowi worek z medalami!

Dodano:
garwolin - Delfin Garwolin rozpruł Mikołajowi worek z medalami!

7 grudnia 2019r. zawodnicy UKS Delfin Garwolin w 43 – osobowej kadrze udali się na Otwarte Mistrzostwa Góry Kalwarii w sprincie pływackim – Zima 2019, na których łącznie zdobyli aż 41 medali, w tym 15 złotych, 16 srebrnych i 10 brązowych.

Zdecydowanie bezkonkurencyjni okazali się: Siwek Barbara ( 50m dowolny i 50m motyl ), Mikulska Izabela ( 50m dowolny i 50m grzbiet ), Więckowska Alicja ( 50m dowolny i 50m grzbiet ) oraz Siwek Stanisław ( 50m grzbiet i 50m klasyk ), którzy zdobyli po dwa złote medale.

Na najwyższym stopniu podium oprócz nich stanęli jeszcze: Gontarz Maciej ( 50m dowolny ), Sitnik Jakub ( 50m grzbiet ), Błażejczyk Antoni ( 50m grzbiet ), Kargol Michał ( 50m motyl ), Domańska Karolina ( 50m grzbiet ), Jonak Jagoda ( 50m klasyk ) i Jędrzejewska Olivia ( 50m motyl ).

REKLAMA:


Srebrnymi multimedalistkami zostały: Kot Małgorzata ( 50m klasyk i 50m motyl ) oraz Karczmarczyk Julia ( 50m grzbiet i 50m motyl ).  Srebrne medale wypływali jeszcze: Sprzęczka Antoni ( 50m grzbiet ), Poszytek Filip ( 50m grzbiet ), Trzciałkowski Dominik ( 50m klasyk ), Górka Aleksander ( 50m klasyk ), Sitnik Jakub ( 50m motyl ), Gontarz Maciej ( 50m motyl ), Jonak Jagoda ( 50m dowolny ), Burno Natalia ( 50m dowolny ), Domańska Karolina ( 50m dowolny ), Mućko Oliwia ( 50m dowolny ), Sikora Agata ( 50m klasyk ) i Szopa Alicja ( 50m klasyk ).

Na najniższym stopniu podium stanęli: Kargol Michał ( 50m dowolny ), Sprzęczka Antoni ( 50m dowolny ), Zalewski Filip ( 50m klasyk ), Kotlarski Kamil ( 50m klasyk ), Szopa Alicja ( 50m dowolny ), Turkowska Wiktoria ( 50m grzbiet ), Sikora Agata ( 50m grzbiet ), Maśniak Nadia ( 50m grzbiet ), Zadrożna Julia ( 50m klasyk ) i Burno Natalia ( 50m motyl ).

Tradycyjnie zawody pływackie zakończyły się rozegraniem sztafet, tym razem były to sztafety 4 x 50m dowolny i w kategorii 13 lat i młodsi UKS Delfin Garwolin zajął II miejsce. Skład srebrnej sztafety utworzyli: Sikora Agata, Siwek Barbara, Gontarz Maciej i Kaczorowski Miłosz.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.