KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Garwolin Sport

Zdrowie Garwolin w finale Pucharu Polski

Dodano:
garwolin - Zdrowie Garwolin w finale Pucharu Polski

Drużyna Zdrowia Garwolin rozegrała w środę w Solcu nad Wisłą spotkanie futsalowego Pucharu Polski z Victorią Solec, zwyciężając 14:4 (6:3). To zwycięstwo dało Zdrowiu awans do finału Pucharu Polski.

Na spotkanie do odległej, ale przyjaznej miejscowości Solec wybrało się Zdrowie w skromnym, ale jakościowo niezłym 9-osobowym składzie: bramkarze Dominik Pusek i Emil Anusiewicz, grający trener Karol Kopeć, Marcin Makulec, Sebastian Papiernik, Michał Zalewski, Damian Papiernik, Arkadiusz Zalewski i Kacper Kowalski. Dla Kacpra Kowalskiego i Arka Zalewskiego mecz z Victorią był debiutem w tegorocznych rozgrywkach.

Ekipa z Solca rok temu uległa Zdrowiu 22:0 i 23:0. Obecnie, to już zdecydowanie bardziej doświadczony i ograny zespół. Wejście prosto z samochodu na parkiet i przegrywamy 3:2. Potem następuje uspokojenie sytuacji i pierwsza połowa kończy się wynikiem 6:3. Druga połowa. to widoczne większe doświadczenie i umiejętności ekipy z Garwolina. Okazałe zwycięstwo okupione zostało dwoma miejmy nadzieję niegroźnymi kontuzjami (Emil Anusiewicz i Arek Zalewski). Victoria Solec zagrała bardzo mocny i twardy futbol, dlatego było bardzo dużo gry faul albo na pograniczu faulu.

REKLAMA:


Bramki dla Zdrowia zdobywali: Sebastian Papiernik 5, Magi 3, Karol Kopeć 2, Michał Zalewski 1, Damian Papiernik 1, Arkadiusz Zalewski 1 i Kacper Kowalski 1.

Zwycięstwo z drużyną z Solca dało awans do finału Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego. W finale, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia, w Hali Sportowej w Górznie oprócz Zdrowia Garwolin wystąpią również: Legia Warszawa, Rokola Otwock Wielki oraz Podkowa Teqball Club.

źródło: https://www.facebook.com/zdrowiegarwolin

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.