KurierGarwoliński.pl

Bnp Paribas lipiec 2020

Wiadomości z Garwolina

Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Nowe osiedle domów jednorodzinnych w Garwolinie

Yaniec Invest S.C. dostrzega niszę na garwolińskim rynku nieruchomości. Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej to alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć swoje cztery kąty w nowoczesnym wydaniu. Inwestycja zaprojektowana została z myślą o potrzebach, bezpieczeństwie i wygodzie jej mieszkańców i ma spełniać najwyższe standardy budownictwa. O szczegółach nowopowstającego osiedla rozmawialiśmy z Markiem Jańcem, szefem firmy Yaniec Invest.


Kurier Garwoliński: Skąd pomysł na tego typu inwestycję w Garwolinie?

Marek Janiec:
Zdecydowaliśmy się na tę inwestycję, ponieważ w Garwolinie brakowało takiego typu budownictwa. Nasze miasto się rozwija, więc rośnie również zapotrzebowanie na nowe domy i mieszkania. Mamy dobre połączenie ze stolicą, a wkrótce - po oddaniu trasy S17 - lokalizacja Garwolina będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Obserwując nowoczesne trendy budownictwa rodzinnego zdecydowaliśmy się wybudować takie osiedle jako alternatywę dla mieszkań w bloku i wolnostojących domów jednorodzinnych. Przy ulicy Księcia Janusza I powstanie osiedle 20 domów, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 76 w stronę Siedlec.


KG: Co daje przewagę osiedlom domów w zabudowie szeregowej?

MJ:
Względy ekonomiczne dla potencjalnych nabywców domu w zabudowie szeregowej są znacznie atrakcyjniejsze niż dom jednorodzinny lub mieszkanie w bloku, chociażby ze względu na niższe koszty eksploatacji, opłaty za media itd. Każdy, kto budował własny dom wie ile czasu i energii pochłania znalezienie odpowiedniej lokalizacji, właściwych fachowców, podłączenie mediów czy wybór odpowiednich materiałów. Jest to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Osiedle powstające przy ulicy Księcia Janusza wykonywane jest nowoczesnymi technologiami, przy użyciu materiałów budowlanych i wykończeniowych o najwyższym standardzie. Każdy z domów ma powierzchnię 125 m2. Zadbaliśmy o każdy szczegół na każdym etapie budowy; podwójne ściany między segmentami, trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe, ale też kominek w salonie czy brama garażowa sterowana pilotem.
Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na nasze stronie internetowej http://yaniecinvest.com/ Zachęcamy również do kontaktu drogą mailową biuro@yaniecinvest.com lub telefoniczną: 509-463-007, 509-463-009

KG: Na jakim etapie jest budowa osiedla?
MJ:
Na obecną chwilę prace budowlane są już rozpoczęte. Pierwszy szereg domów jest praktycznie w połowie zbudowany. Planujemy oddać je do użytku nabywcom w drugim kwartale 2021roku. Jako że prace na budowie idą niezwykle sprawnie, istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że nastąpi to kilka miesięcy wcześniej.


KG: Co jest atutem osiedla przy ul. Księcia Janusza?
MJ:
Inwestycja będzie miała charakter osiedla zamkniętego. Główne zalety takiego budownictwa to nowoczesna kubatura, względy funkcjonalne i estetyczne. Każdy dom posiada osobne wejście i prywatną, ogrodzoną działkę, garaż i dodatkowo osobny podjazd – miejsce na zaparkowanie samochodu przed domem. Przed osiedlem znajdować się będą dodatkowe miejsca parkingowe. Droga wewnętrzna na osiedlu ma szerokość 6 metrów, co również wpływa na komfort i bezpieczeństwo każdego mieszkańca.
Kolejną zaletą jest funkcjonalność samych domów, podział na część rodzinną i tę bardziej prywatną (parter i piętro).Własny ogródek zaspokaja potrzebę kontaktu z zielenią (nawet bardzo duży balkon w bloku nie zastąpi skrawka własnej ziemi), a latem stanowi dodatkową przestrzeń jako taras  – miejsce do odpoczynku i spotkań towarzyskich. Ujednolicony projekt elewacji architektury całego zespołu domów pozwoli na zamieszkanie w otoczeniu spójnym pod względem estetycznym i stylistycznym. Oczywiście bardzo dużym atutem jest sama cena.


KG: Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wybór mieszkania czy domu, jest lokalizacja…
MJ:
Oczywiście. Nasz wybór miejsca inwestycji nie jest przypadkowy. Samo położenie domów ma bardzo dobrą lokalizację – blisko jest do szkół, przedszkoli, sklepów czy przychodni lekarskich. Do trasy S 17 można będzie można dojechać omijając centrum Garwolina. Poza tym osiedle to zakończy fragment miasta, co daje możliwość zamieszkania w cichej i komfortowej okolicy wśród terenów rekreacyjnych. Jestem przekonany, że zarówno miejsce, jak i jakość inwestycji zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Jeszcze raz zachęcam do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszam również wszystkich zainteresowanych do naszego biura przy ul. Jana Pawła II/8 w Garwolinie, jednak ze względu na duże zainteresowanie inwestycją, konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania.

Artykuł sponsorowany